שילוט לאתרי בניה

השלט - שילוט לאתרי בניה

הצבת שילוט לאתרי בניה חשובה מאוד ומיועדת כדי להזהיר את הציבור הרחב מפני הסיכונים, אך גם כדי לתת מידע על העבודות למתעניינים. השילוט יכול להיות מיועד גם לצוותים שעובדים בשטח, ולהזהיר אותם מפני הסכנות השונות. ישנם שלטים שצריך להציב לפי ההנחיות בחוק, אך שילוט לאתר בניה יכול לעשות הרבה יותר מזה הוא יכול להוות הזדמנות נהדרת לפרסום של המבנה העתידי, של הקבלן וכו'.

שילוט לאתר בניה – החובה החוקית

לפי החוק במדינת ישראל, בכל אתר בניה צריך להציב שלט שכולל את הפרטים של הקבלנים שמבצעים את העבודה – גם של הקבלן הראשי וגם של קבלנים מטעמו או קבלני משנה. החוק מגדיר בדיוק אילו פרטים צריכים להופיע ומתי יש צורך להציב את השלט או להחליף אותו בשלט מעודכן.

שילוט לאתרי בניה צריך למקם בכניסה לאתר ובצורה בולטת.מאחר ומדובר בשלטים בעלי מידות גדולות, חשוב כמובן לבצע את העבודה בצורה מקצועית – הן מבחינת הייצור שלו והן מבחינת ההתקנה שלו בשטח, כולל התמיכות המתאימות.

שלטי אזהרה והכוונה

רכיב מרכזי נוסף הוא כמובן שלטים שמטרתם להזהיר את עוברי האורח. השלטים הללו צריכים להיות מעוצבים בצורה פשוטה, ברורה ובולטת, ומומלץ לפרסם את האזהרות במספר שפות. המסר צריך להיות קצר וקליט, ואנחנו ממליצים על שימוש בצבעים אדום, צהוב ושחור – צבעים בולטים אשר משדרים סכנה.

לצד אזהרות כדי למנוע כניסה וסיכון של עוברי אורח, חשוב ומומלץ גם להציב שלטי הכוונה ושלטי הנחיות המיועדים לצוותים שעובדים בשטח. אחד השלטים הכי נפוצים ומבוקשים הוא שלט עם הנחיות בנוגע לאמצעי הבטיחות והמיגון שכל העובדים צריכים להשתמש בהם במהלך העבודה בשטח. באתרי בניה גדולים ומורכבים אנחנו ממליצים להתקין גם שלטי הכוונה. הרי בכל פרויקט גדול ישנם צוותים שנמצאים בשטח באופן קבוע ומכירים אותו היטב, אך כמעט בכל יום יש קבלני משנה ומשאיות שמגיעים לאתר בפעם הראשונה. שלטי ההכוונה יעזרו להם להתמצא בסביבה, יחסכו זמן ובלבול וכמובן יתרמו לבטיחות.

שילוט לאתר בניה הוא הזדמנות שיווקית

כפי שציינו החוק מחייב להציב שילוט לאתרי בניה, וכן לגדר אותם בצורה שתמנע מזרים ומסקרנים להיכנס ולסכן את עצמם. אין ספק שזו טרחה, אך זו גם הזדמנות שיווקית נהדרת. הרי אם אתם ממילא חייבים להתקין גדר גבוהה ואטומה, למה לא להפוך אותה לגדר מעוצבת ואינפורמטיבית?התחום של גדר מדברת הופך להיות פופולרי מאוד בשנים האחרונות, והוא מאפשר לכם לקחת אתר בניה אפרורי, מכוער ומשעמם – ולהפוך את החזית שלו לאסטתית, צבעונית ובולטת בשטח.

כאשר בונים מגדלי מגורים או שטחי מסחר חדשים, הגדר המדברת היא עוד אמצעי לפרסום אשר ימשוך קונים פוטנציאליים. עבודות של שיפוץ ושיקום מבנים? הזדמנות לפרסם את היזם או הקבלן הראשי. הקמה של חנויות, הרחבת עסק, הקמה של מרפאות חדשות? הגדר המדברת היא אמצעי הפרסום היעיל ביותר. בכל יום יחלפו על פניה מאות אנשים ואלפי אנשים שגרים, עובדים ולומדים בסביבה – בדיוק קהל היעד שתרצו למשוך למבנה החדש.

עיצוב, ייצור והתקנת שילוט לאתרי בניה

עיצוב של שלטים המיועדים לאתר בניה דורש ניסיון והבנה של החובה החוקית ביחד עם הצורך שעולה מהשטח. עיצוב של גדר מדברת דורש רקע גרפי ושיווקי, ומטרתו למקסם את האפקט השיווקי ולמשוך כמה שיותר קהל רלוונטי.

בזכות שנים של ניסיון, חברת "השלט" יכולה להציע לכם שירות מקצועי ומקיף, הכולל את העיצוב והביצוע של השילוט על כל גווניו. הצוות המקצועי שלנו בקיא בדרישות החוק, וגם נשמח לעמוד לשירותכם ולעבוד ביחד על עיצוב הגדר המדברת כך שתייצג את הפרויקט בצורה הטובה ביותר.