שילוט לחניונים

השלט - שילוט לחניונים

חניונים הם מתחמים שאמורים לעשות לנו את החיים להרבה יותר קלים כשאנו מחפשים חנייה, אך הם גם עלולים להוות מקום שלא נעים לשהות בו, במידה ולא מיושם בהם שילוט מתאים לחניונים ששומר על הסדר והביטחון. מחפשים שילוט איכותי לחניונים שלכם שיחזיק לזמן רב? אצלנו בחברת השלט מתמחים בייצור והתקנה של שילוט לחניונים ומסוגלים לספק לכם אותם בהתאמה אישית מגוונת.

מהי החשיבות של שילוט לחניונים?

שילוט לחניונים נועד בראש ובראשונה להסדיר את התנועה במתחמים הללו וכמו כן, להוות אלמנט בטיחותי לכל עניין ודבר. זוהי הסיבה שהתקנת השילוט אינה נתונה לשיקול דעתכם אלא מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך רישוי עסקים ומדרישות שירותי הכבאות והרשות המקומית בה החניון שלכם ממוקם. באמצעות שירות שילוט לחניונים ניתן להסדיר את כיווני הנסיעה בחניון, ליידע את הנהגים לגבי הגבלת גובה, מהירות מקסימלית מותרת, לסמן מקומות המיועדים לאוכלוסיות מיוחדות (נכים, למשל) ואף להכווין את באי החניון אל יציאות החירום, במקרה של אירוע דוגמת שריפה.

החשיבות של שילוט לחניונים היא גם מבחינת התמצאות, שכן בחניונים בני כמה קומות, לעיתים קשה מאוד לזכור היכן בדיוק החנינו את הרכב. כל קומה נראית כל כך דומה ומבלבלת והאפשרות להתקין שלטים על גבי הקירות או העמודים עם מספר הקומה והמפלס, תורמת רבות מהבחינה הזאת. מעבר לזאת, ניתן לנצל שילוט לחניונים לצרכי פרסום למיניהם ולכוון את באי החניון לחנויות ונותני שירותים ספציפיים שנמצאים בקרבת מקום.

אילו סוגי שילוט לחניונים תמצאו אצל חברת השלט?

אצלנו בחברת השלט מייצרים מגוון רחב של סוגי שילוט לחניונים, בכל גודל או צורה ועם כל גרפיקה או מלל שתרצו ליישם על גבם. גם מבחינת סוגי החומרים מהם עשויים השלטים, אנו מציעים לכם אפשרות בחירה מגוונת:

  • שלטי מתכת – אלו הם שלטים עשויי פלדה או אלומיניום. הם חזקים מאוד ועמידים לאורך זמן וניתן לחרוט על גביהם באמצעות לייזר.
  • שלטי פלסטיק – קלי משקל ומודולריים כך שניתן להחליפם בקלות בשלטים אחרים במקרה הצורך.
  • שלטי פרספקס – עשויים מפולימר עמיד וחזק שמעביר אור דרכו בצורה טובה. שלטים אלו הינם בדרך כלל מסוג קופסאות תאורה, כך שהם מאפשרים שימוש גם בלילה ובחניונים שלא מוארים בצורה אידיאלית. על שלטי הפרספקס ניתן להדביק או להדפיס כל אלמנט ויזואלי כגון מילים, אותיות, סמלי מסחר והכוונה.
  • שלטי ניאון – אף הם שלטים מוארים, אלא שהמילים או הצורות הויזואליות מורכבות בעצמן מנורות ניאון.
  • שלטי זכוכית – זהו סוג שילוט יוקרתי יותר, אשר מיועד בעיקר למתחמי בוטיק.

אפשרויות הבחירה של שילוט לחניונים כוללות גם את אופן ההתקנה של השלטים – מוצמדים לקיר, שקועים, תלויים ו- "שלטי דגל" שניצבים לקירות האנכיים, כשבמידת הצורך, ובמיוחד בחניונים של מרכזי קניות, מסחר ותעסוקה, ניתן אף להשתמש בעמודי שלטים ולרכז באופן זה את כל השלטים במקום אחד לצרכי הכוונה, מיתוג ופרסום.

שילוט לחניונים מזמינים רק דרך חברת השלט

אינספור חניונים ברחבי הארץ כוללים בתוכם שילוט איכותי אשר ייוצר והותקן על ידי חברת השלט. שילוט לחניונים הוא המומחיות שלנו, כבר יותר משלושה עשורים.

אנו עושים שימוש במיטב חומרי הגלם ומקפידים על רמות גימור גבוהות ביותר, כך שאתם תקבלו שלטים חזקים ועמידים שישמשו את החניון שלכם לתקופת הזמן הארוכה ביותר. מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים.