שלטי אותיות תלת מימד

השלט - שלטי אותיות תלת מימד

שילוט ממלא תפקיד חשוב ביותר. הוא מסמן בצורה ברורה את המקום, הוא משרת את האווירה ואת העיצוב, ונותן לאנשים בסביבה לדעת לאן הגיעו ומה ניתן למצוא במקום. במשך השנים חווה התחום הרבה מאוד שינויים ומהלכים, כאלו שהצליחו לשנות באופן ניכר את פני החוצות וגם את מראה המבנים מבפנים ובמחוץ.

הטכנולוגיות המתפתחות ושיטות הייצור החדשניות משרתות את המטרה ומאפשרות ליצור שלטים מיוחדים בעיצובים מלהיבים ובנימה חדשנית ביותר, אחד השלטים המנצחים והמובילים נקרא בשם שלט אותיות תלת מימד.

מהם שלטי אותיות תלת מימד?

אם בעבר השלטים היו עשויים מלוח אחד שעליו נחרטו, הודבקו או הודפסו האותיות, כיום יש שיטת חדשה בה כל שלט יכול להיות עשוי מכמה וכמה חלקים נפרדים אשר אינם מחוברים זה לזה פיסית. מה שמאגד אותם לכדי מסר אחד זו ההתקנה. שלטי אותיות תלת מימד מיוצרות בהתאמה אישית לפי ההזמנה של הלקוח, והם ירכיבו את שם העסק, שם בעל העסק וכדומה בחלקים נפרדים שיוצבו האחד לצד השני באופן סימטרי ומדוד היטב.

חומרים שונים לייצור שלטי תלת מימד

עבור ייצור שלטי אותיות תלת מימד משתמשים בחומרי גלם שונים. לכל חומר כידוע יש תכונות ומאפיינים, ובהתחשב בהם נבחר את מה שמתאים למטרה. החומר הזול ביותר עבור ייצור שלטי אותיות תלת מימד הוא קלקר. מה שכמובן לא מגלה עמידות יתרה ולא ממש מתאים לעמוד תחת כיפת השמים. החומר הבא אחריו הוא עץ. אמנם עמיד יותר אבל גם נוטה להגיב לתופעות סביבתיות ולא שומר על יציבות. החומר העמיד וגם היקר ביותר הינו מתכת. אותיות מתכת עשויות לשמש אותנו באופן אמין וטוב למשך זמן רב, גם תחת שמש קופחת.

אותיות תלת מימד – התאמת גודל לפי בקשת הלקוח

היות ומדובר בייצור מותאם לפי צרכי הלקוח, ניתן לבחור אותיות בגדלים שונים. לרוב תורכב מילה או ביטוי בגודל בולט, ואילו תוספות תופענה בגודל קטן יותר. זה יכול להיות שם עסק וסלוגן מתחת. יכול להיות שם של חברה וכתובת באותיות קטנות יותר. כמובן שיש לשקול היטב את גודל האותיות על מנת לבחור אותם נכון. כך שהם יהיו בולטים במידה הרצויה, ולא יתפסו יותר מידי מקום ביחס למשטח עליו הם תלויים.

שילוב תאורה בשלטי אותיות תלת מימד

טכנולוגיות התאורה משלבות כיום אינספור אפשרויות. גם בעולם שלטי אותיות תלת מימד עושים בהם שימוש. כך שניתן להאיר כל אות בפני עצמה ולהשיג תוצאה מדהימה אשר בה כל אות המרכיבה את השלט מוארת באור משלה מאחור, מלמעלה או מכל כיוון אחר. כמובן ששילוב התאורה הוא עבודה בפני עצמה, אבל התוצאה משדרגת מאוד את השילוט ונותן לכל אות את הבמה ואת התפאורה המושלמת.

מהי העלות של שלטי אותיות תלת מימד?

בבואנו להזמין שלטי אותיות תלת מימד נגלה כי יש אפשרויות שונות, וגם המחירים נעים בטווח רחב מאוד. כמובן שמה שישפיע בסופו של דבר על העלות של השלט שלנו זה הבחירה. בין היתר עלינו לבחור את הבאים:

  • חומר – נבחר את החומר ממנו ייצרו עבורנו את האותיות. האם מתאים לנו אותיות מעץ? קלקר? עץ? חשוב לנו לשקול עמידות מול מחיר, ולקחת בחשבון את הסביבה בה עומדים להתקין את השלט.
  • גודל – יש למדוד היטב את הגודל הרצוי של האותיות. כדי שמצד אחד הם יהיו ניכרים היטב לעין ולא ייבלעו בכל מה שכבר נמצא בשטח. מצד שני שהם לא יתפסו יותר מידי מקום, במיוחד אם הם אמורים להיתלות בתוך מבנה.
  • פונט – נבחר את הפונט המתאים בהתאם למסר ולתדמית אותה נרצה להשיג.

מעוניינים בשלט מיוחד לעסק לכם? רוצים עיצוב מיוחד שעשוי מאותיות תלת מימד?

השאירו פרטים בעמוד "צור קשר" או התקשרו אלינו עוד היום ונציג יתן לכם שירות מקצועי ואדיב!