שילוט לרכב

השלט - שילוט רכב

חברת "השלט" המתמחה במגוון שירותי שילוט מציעה את שירותי שילוט לרכב. לקוחותינו הרבים מרוצים ונהנים משירות מקצועי ומסור המאפשר לכם למתג את רכבי העסק שלכם.

חשוב לשים לב לפני שבוחרים שילוט לרכב לעסק שזה מה שאתם רוצים לשדר על העסק שלכם! זכרו – היעדר מיתוג, או גרוע מכך – מיתוג זול למראה – יכול לגרום ללקוחות פוטנציאליים פשוט לברוח. אז אם ברצונכם למתג את העסק, שילוט לרכב מקצועי ומהימן הופך את רכבי השירות שלכם מכלי תחבורה בלבד למכונות המייצרות עבודה.

מדוע לשלם עבור שירות מקצועי של שילוט לרכב כאשר שימוש ברכב רגיל הרבה יותר זול?

מתן שירות עם שילוט רכב מעוצב היטב, יוצר ביטחון ואמינות:

שילוט רכב מרתיע גנבים. בעל רכב שניתן לזהותו בקלות יכול להוות גורם מרתיע מפני גניבה, וגם לדמי ביטוח זולים יותר.

שילוט רכב ומיתוג צי הרכב בונה אמינות – שילוט לרכב באופן מקצועי גורם לעסק שלכם להיראות אמין. 

שילוט הרכב גורם לרכב העסק להתבלט מול כל רכבי המתחרים שהם ללא שילוט.

שילוט הרכב ישמש לעסק שלך כשלט חוצות ופרסום נייד.

חברתנו מציעה עיצוב לוגו בהתאמה אישית, עיצוב גרפי ומיתוג במגוון רחב

מיתוג לאנשי מקצוע – שילוט לרכב

שילוט לרכב חשוב במיוחד עבור אנשי מקצוע ושירות כמו אינסטלטורים, חשמלאים, שמאים ומכונאים, מכיוון שרוב הלקוחות אפילו לא מגיעים למשרדים שלהם. רכב שחונה ברחוב בזמן שאיש השירות עובד בבית הלקוח יכול לקבל מאות ואלפי צפיות.

שילוט לרכב – מגלה אכפתיות ללקוח

בכל פעם שלקוח יראה את רכב החברה עם שילוט מעוצב בצורה מקצועית, הוא יתרשם שבעל העסק יודע לטפל בעסק שלו, ויקבל את הביטחון שהטיפול בו יהיה מקצועי ואיכפתי.

שילוט לרכב  – זול יותר מפרסום אחר

זוהי אחת הצורות החסכוניות ביותר לפרסום. הגרפיקה בשילוט הרכב זולה יותר בהשוואה לצורות אחרות של פרסום מסורתי כולל טלוויזיה, עיתונים, רדיו ופרסום חוצות. שילוט לרכב עשוי לייצר אלפי הופעות חזותיות ליום.

שילוט רכב – מייצר לידים

זכרו – אף אחד לעולם לא ניגש לנהג של רכב רגיל ללא מיתוג וביקש את כרטיס הביקור שלו.

טיפים לשילוט אפקטיבי לרכב

השאירו את השילוט פשוט – המסר צריך להיות ברור.  

הימנעו מצילומים מפורטים ברזולוציה נמוכה.

הציגו את פניכם – כמו קריקטורות ראש / גוף קטן – והלקוחות יכירו אתכם.

פנו מקום – זכרו שיותר מידי מידע  – גורע !

תהיו ייחודיים – חשבו איך השילוט שלכם יבלוט בפקק התנועה.

שילוט לרכב אצל חברת "השלט"

מעצבי השלטים המנוסים שלנו יתנו לכם שירות מקצועי של שילוט לרכב ויאפשרו לכך שתקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים. הם יוודאו שיש לכם תמונות ברזולוציה גבוהה, לוגו בפורמט נכון וגם יקחו בחשבון  את דרישות הבטיחות.  המעצבים הגרפיים שלנו הם מומחים, וככל שהמידע שיגיע אליהם יהיה מדויק –  כך תהיה תוצאה טובה יותר.

אם יש לכם רעיון או עיצוב ספציפי לשילוט לרכב שלכם – למשל אם אתם מגדירים מראש עד כמה מהרכב יהיה מכוסה בשילוט, עליכם רק לספק לנו את הפרטים הבסיסיים כמו פרטי קשר, גופנים, לוגו וצבעי מותג והצוות שלנו ימליץ וישלב את החומרים האיכותיים שיתאימו ביותר לכל יישום. אנחנו נכלול ונציג את כל את הפרטים בדיוק רב, בצורה הכי אפקטיבית וברמת גימור גבוהה.

אז אם גם אתם מעוניינים בשירות מקצועי של שילוט לרכב של העסק שלכם, השאירו פרטים בעמוד "צור קשר" או חייגו אלינו לטלפון – 050-5314696