שלטי הכוונה

השלט - שלטי הכוונה שלטי פנים

אחד הדברים החשובים ביותר במתחמים ציבוריים ועסקיים, הוא התקנה של שלטי הכוונה שיעזרו לעוברים והשבים להתמצא במקום בצורה נוחה ובטוחה. אם אתם בעליו או מנהליו של מתחם שכזה ומחפשים שלטים איכותיים, אצלנו בחברת השלט תמצאו את מבוקשכם. מידע נוסף אחרי הגלריה.

מדוע חשוב להתקין שלטי הכוונה במתחמים ציבוריים ועסקיים?

נהגים בחניונים, הולכי רגל בקניונים או כאלה בבנייני משרדים – כולם רוצים להגיע למקום חפצם בצורה הכי פשוטה שיש ומבלי להסתבך יותר מידי. שלטי הכוונה נועדו בדיוק לשם כך וניתן להציבם מחוץ ו/או בתוך המבנה, בהתאם לרצונות שלכם כמנהלי או בעלי המתחם ולעיתים אף כחלק מדרישות החוק. החשיבות הרבה של שלטי הכוונה מתבטאת בכמה היבטים:

עמידה בחוקים – כאמור, הדבר מתבקש לעיתים על פי חוק, כמו במקרה של הכוונה לשירותי נכים במקום ציבורי או הכוונה ליציאות חירום.

שמירה על הסדר – הכוונת האנשים עוזרת לשמירה על הסדר במקום ומניעת התקהלויות, בעיות תנועה או עומסים (למשל, בחניונים).

אזהרה ובטיחות – שלטי הכוונה יכולים גם להפנות את העוברים והשבים למקום בטוח ולמנוע אסונות, כמו במקרה של שלטי מתח גבוה, שלטי אין כניסה ועוד.

החשיבות של שלטי הכוונה מתבטאת גם מעבר להכוונה עצמה. למשל, ניתן לנצל את השלטים הללו לצרכי פרסום ומיתוג ולהגביר את כמות הלקוחות של עסקים בתוך המתחם, זאת באמצעות שלט הכוונה בולט, גדול ומואר אשר קשה לפספס. מעבר לזאת, כל עוד מתקשרים עם חברת ייצור שלטים איכותית דוגמת חברת השלט, ניתן אף לעצב את השלטים בצורה מיוחדת ולנצל היבט חשוב נוסף – השגת מראה נהדר למתחם.

אילו סוגי שלטי הכוונה תוכלו למצוא בחברת השלט?

בחברת השלט תוכלו למצוא שלטי הכוונה מכל סוג שתרצו ולבחור בהם על פי מספר קריטריונים כך שההתאמה תהיה בדיוק על פי הצרכים שלכם ותנאי השטח במתחם:

  • גודל השלט – באפשרותנו לייצור עבורכם שלטים גדולים או קטנים, מכאלו שמגיעים לגובה של מספר מטרים ונראים למרחוק ועד לכאלו של כמה סנטימטרים אשר נועדו להיתלות בצורה קלה על גבי קירות, דלתות וכו'.
  • סוג החומר – אצלנו בחברת השלט מסוגלים לייצר שלטים מכל סוגי החומרים הקיימים – אלומיניום, פלסטיק, מתכת, פח, זכוכית, פרספקס ועוד. סוג החומר נבחר בהתאם למיקום השלט, תוך התחשבות בתכונות כגון עמידות בתנאי חוץ או פנים, אפשרות לחריטה, משקל וכו'.
  • שלטים מוארים – אלו הם שלטי הכוונה שעשויים מפרספקס ושלדת אלומיניום. היתרון שלהם הוא שניתן למקם בתוכם גופי תאורת לד, כך שהם משמשים להכוונה גם בלילה. ניתן למצוא גם שלטים מוארים מסוג ניאון, שבאמצעותם ניתן ליצור אשליה של אלמנטים זזים.
  • שלטים יחידים או עמודי הכוונה – שלט הכוונה יכול לעמוד בפני עצמו או להוות חלק מעמדה מרכזת, שקרויה עמוד הכוונה. עמוד שכזה ממוקם בדרך כלל במקום מאוד מרכזי כגון כניסה למפעל, לקיבוץ או מתחם קניות ועל גביו מספר רב של שלטים שמכוונים לכל היעדים שבמקום.
  • שלטים מודולריים – בסוג שלטים זה ניתן להחליף את המידע שעל גבי השלטים בהתאם לצורך.

חברת השלט – שלטי הכוונה הם המומחיות שלנו

קרוב ל-40 שנה שחברת השלט מייצרת ומתקינה שלטי הכוונה במתחמים ציבוריים ועסקיים בכל רחבי הארץ ואינספור לקוחות מרוצים יכולים להעיד על איכות עבודתנו ומקצוענותנו המרובה. אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, מקפידים על גימורים ברמה גבוהה ומסוגלים לספק לכל לקוח שלטים בעיצובים הנדרשים.

מוזמנים להשאיר פרטים בעמוד "צרו קשר" לקביעת פגישה ראשונית וקבלת פרטים נוספים.