ייצור שלטים במפעל

השלט - ייצור שלטים במפעל

העידן הטכנולוגי-דיגיטלי בו אנו חיים, הצליח לשנות את עולם הפרסום באופן מהותי. אמצעי פרסום שהיו חלק מחיינו לאורך שנים רבות – מהעיתונות המקומית והארצית, דרך לוחות המודעות העירוניים ועד ספר "דפי זהב" הבלתי נשכח – נעלמו כמעט לחלוטין, אבל יש אמצעי אחד שתמיד נשאר רלוונטי – שלט לעסק. מתכננים לפתוח עסק ומחפשים עבורו שלט מתאים? אתם חייבים להתקשר עם חברת ייצור שלטים מקצועית. להלן עיקרי התהליך, כפי שמוצעים לכם בחברת השלט, אשר מתמחה בתכנון וביצוע של כל סוגי השלטים הקיימים.

ייצור שלטים – מתכננים עיצוב

תהליך ייצור שלטים נכון ומושכל, אמור להיפתח בפגישה ביניכם לבין נציגי חברת השילוט. בפגישה תתבקשו להציג את מטרות השלט, החזון שלכם מבחינה רעיונית ועיצובית ולקבוע את מסגרת התקציב לעניין. יועצי החברה יציעו לכם סקיצות וסגנונות שונים, עד שתמצאו את זו המתאימה במדוייק לרצונותיכם. עיצוב השלט מורכב מסגנון כתיבה, גודל, צבעים ואלמנטים חזותיים נוספים. חשוב להקפיד על בחירה של  גרפיקה המתאימה לאופי השירות המוצע לעסק ולקהל הלקוחות הפוטנציאלי, על מלל ברור, תמציתי, קליט וקל לקריאה, על צבעים קונטרסים, בהם ניתן להבחין ממרחק רב ועוד.

רצוי להגיע לפגישה עם רעיונות מוחשיים בהם נתקלתם אי שם ברחוב, בקניון או בכל מקום אחר. אבל חשוב להבין: שלט לעסק הוא עניין אינדיבידואלי, אשר אופן העיצוב הנכון שלו כולל השפעות של אלמנטים כמו קהל הלקוחות הפוטנציאלי, סוג העסק, מיקום, איזה מסר אתם רוצים להעביר (מקום משפחתי וחמים, עסק מקצועי ומנוסה, המוצרים הכי טובים בעיר וכו') ועוד. עיצוב שמתאים באופן מושלם למעצב שיער במרכז הקניון, לא בהכרח יתאים לחנות הירקות שברחוב הראשי.

ייצור שלטים – החלטות נוספות שחשוב לקבל

בד בבד לבחירת הפן העיצובי, תצטרכו להכריע גם במספר היבטים נוספים:

  • מיקום – אלמנט חשוב המשפיע על התהליך כולו, הוא המיקום שבו יוצב השלט. האם מדובר בשלט מחוץ לעסק (שלט כניסה) או בכזה הנמצא בתוכו (ואז הוא חייב להשתלב מבחינה עיצובית עם החלל הסמוך לו)? האם מדובר בשלט הכוונה/הסבר או שלט פרסומי? המיקום שתמסרו ליועצי החברה חייב להיות מדויק ככל שניתן, על מנת שהשלט אכן יעמוד בייעודו.
  • חומרים – שלטים, באופן טבעי, מתבלים עם הזמן. אם מדובר בשלטים בעלי אלמנטים חשמליים או טכנולוגיים, הם גם עלולים להתקלקל מעת לעת. על כן, חשוב מאוד לבחור היטב את החומרים מהם יהיה עשוי השלט שלכם. ניתן לומר כי החומרים המומלצים ביותר עבור ייצור שלטים הם אלומיניום ומתכת, שנחשבים לחזקים מאוד ובעלי בלאי נמוך. שלטים מחומרים שכאלה גם יחזיקו מעמד כנגד מזג האוויר (גשם, חום כבד וכו'), במידה ומדובר בשלט חוץ.
  • תאורה – זוהי נקודה חשובה מאוד. בעלי עסקים רבים נוטים לזלזל בעניין (במיוחד אם העסק שלהם אינו פתוח בשעות החשיכה) ומפספסים קהל לקוחות גדול. תאורה נכונה, בעלת צבעים מזמינים, מושכת תשומת לב באופן רב ועשויה להוות את ההבדל בין עוד שלט מתוך מאות שלטים שכל אדם נתקל בהם מדי יום, לבין שלט שילכוד את תשומת ליבו.

 ייצור שלטים – עלויות ואישורים

הגעתם להסכמות וסקיצת העיצוב של השלט מוכנה? מצויין! כעת חשוב לקבל היתר להצבת השלט בשטח. חברת ייצור שלטים איכותית תוכל לעזור לכם בתהליך אל מול הרשויות, וכמובן שתיקח בחשבון את כל הפרמטרים הנדרשים על פי החוק (מידות השלט וצורת ההצבה שלו) בהגשת הבקשה. במקביל, תוגש לכם הצעת מחיר שכוללת את כלל המרכיבים השונים: גודל, חומרים, אמצעים טכנולוגיים, מורכבות ההתקנה ועוד. קשת המחירים נרחבת ונעה ממאות שקלים בודדים ועד אלפים.

ייצור שלטים על ידי חברת השלט – הבחירה הנכונה

כעת, כאשר אתם יודעים את כל מה שחשוב על תהליך ייצור שלטים נכון ומושכל ועד כמה חשוב להתקשר עם חברה מקצועית ואיכותית בתחום, כל שנותר לכם הוא ליצור קשר עם המומחים של חברת השלט. מצפים לשיחתכם.