שלטים מוארים ארגזי תאורה של חברת השלט

אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור כל בית עסק הוא השלט הנושא את שמו בגאון. מטרתו היא להבליט את שם העסק, כך שאף אחד לא יוכל לפספס אותו. שלטים מוארים משיגים מטרה זו גם בשעות היום וגם בשעות החשיכה, מה שהופך אותם לפתרון פרסומי אידיאלי.

מיתוג חזק בכל מרחק

הקמת בית עסק היא תהליך מורכב ומפרך, הכרוך בהוצאות כספיות רבות ובהשקעות עצומות של אנרגיה וזמן. לבסוף, כשבית העסק (כמו חנות, חברה או משרד) עומד על תלו בשעה טובה, לא הסתיימה המלאכה. כעת יש לבשר לעולם שבעיר נוסד בית עסק חדש, ואחת הדרכים לעשות זאת היא הצבת שלט מרהיב. לא קל כיום לבלוט מתוך עשרות החנויות הקיימות בהמשך הרחוב, ושלט מואר הוא אופציה מומלצת במיוחד למי שרוצה לגנוב את ההצגה גם למרחוק.

ויהי אור

ויהי אור היתרון הגדול ביותר של השלטים המוארים הוא העובדה שניתן לראותם גם בלילה. תאורת לד או פלורסנט פנימית מפיחה חיים בשלט ומבליטה אותו בצבעוניות מרשימה. בין שבית העסק שלכם פעיל בשעות החשיכה ובין שלא, חשוב שהעוברים והשבים יהיו מודעים לקיומו. אם מדובר במסעדה למשל, שפתוחה עד שעות הלילה המאוחרות, שלט מואר ובולט לעין יסייע למשוך פנימה סועדים רעבים שהגיעו במקרה לאזור, או יאפשר למי שמחפש את המקום במיוחד לאתר אותו בקלות.
תנו לבית העסק שלכם נראות בולטת וייחודית שאי אפשר לפספס. חייגו 050-5314696 או 02-6540832 להזמנת שלט מואר בהתאמה אישית.

ארגזי תאורה

לא בכדי נקרא פתרון שילוט זה "ארגז תאורה" – צורתו אכן מזכירה ארגז גדול. ארגזי תאורה עשויים מחומרי גלם כמו אלומיניום, פח ופלסטיק, ולכן ניתן לעצב אותם בכל צורה ופורמט ולהתאים את השלט לדרישות הלקוח ולמיתוג הקיים שלו. צורת המלבן, הנפוצה מאוד, היא אינה הכרח וניתן לראות כיום שלטים מוארים בשלל סגנונות ועיצובים מדליקים. הארגזים יכולים להיות בעלי חזית שטוחה או קמורה, ואף ניתן לשלב בהם אותיות בולטות שיעבירו את המסר בצורה טובה אפילו יותר.

המומחים לשלטים מוארים

המומחים לשלטים מוארים חברת השלט תלווה אתכם בתהליך יצירת השלט המואר, ותסייע לכם לקבלת כמה החלטות חשובות בשלב התכנון המקדים. להלן מספר דוגמאות:
  • חומר גלם – אלומיניום, פח או פלסטיק? בבחירת חומר הגלם מתחשבים בין היתר במיקום השלט ובוחנים האם הוא צריך למשל להיות עמיד בתנאי מזג אוויר קשים (שמש וגשם).
  • פרופורציות – על השלט המואר להיות מאוזן מבחינה פרופורציונליות ולהתאים לגודל המבנה עצמו או לאזור הכניסה לבית העסק. שלט קטן מדי עלול להתפספס ושלט גדול מדי עלול לאיים.
  • צבעוניות – מומלץ לבחור גוונים נעימים ומזמינים, ולוודא שצבע הטקסט משתלב בחכמה עם צבע הרקע.
  • שפה עיצובית – אם כבר הכנתם בעבר שילוט לעסק שלכם, לסניפים אחרים לדוגמה, מומלץ שארגז התאורה ידבר באותה השפה. כך הלקוחות הקבועים יידעו מיד שהגיעו למקום הנכון!
חברת השלט ייצרה אינספור שלטים מוארים עבור בתי עסק רבים מכל רחבי הארץ. צרו קשר עוד היום ותכננו ארגז תאורה ייחודי שיקפיץ את העסק שלכם: 050-5314696 או 02-6540832.