שלטים מוארים

אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור כל בית עסק הוא השלט הנושא את שמו בגאון. מטרתו היא להבליט את שם העסק, כך שאף אחד לא יוכל לפספס אותו. היתרון הגדול של השלט הוא שרואים אותו בשעות היום ובעיקר בשעות החשיכה, מה שהופך אותם לפתרון פרסומי אידיאלי

מיתוג חזק בכל מרחק עם שלטים מוארים

הקמת בית עסק היא תהליך מורכב ומפרך, הכרוך בהוצאות כספיות רבות ובהשקעות עצומות של אנרגיה וזמן. לבסוף, כשבית העסק (כמו חנות, חברה או משרד) עומד על תלו בשעה טובה, לא הסתיימה המלאכה.
 
כעת יש לבשר לעולם שבעיר נוסד בית עסק חדש, ואחת הדרכים לעשות זאת היא הצבת שלט מרהיב. לא קל כיום לבלוט מתוך עשרות החנויות הקיימות בהמשך הרחוב, ושלט מואר הוא אופציה מומלצת במיוחד למי שרוצה לגנוב את ההצגה גם מרחוק.

שלט מואר - יתרונות

היתרון הגדול ביותר של שלט מואר הוא העובדה שניתן לראותם גם בלילה באמצעות תאורת לד או פלורסנט פנימית שמפיחה חיים בשלט ומבליטה אותו בצבעוניות מרשימה.

בין שבית העסק שלכם פעיל בשעות החשיכה ובין שלא, חשוב שהעוברים והשבים יהיו מודעים לקיומו. אם מדובר במסעדה שפתוחה עד שעות הלילה המאוחרות, שלט מואר ובולט לעין יסייע למשוך פנימה סועדים רעבים שהגיעו במקרה לאזור, או יאפשר למי שמחפש את המקום במיוחד לאתר אותו בקלות.

המומחים לשלטים מוארים

חברת השלט – ייצור שלטים בירושלים תלווה אתכם בתהליך יצירת השלט המואר, ותסייע לכם לקבלת החלטות חשובות בשלב התכנון המקדים ועד לייצור השלט. להלן מספר דוגמאות:
  • חומר גלם – אלומיניום, פח או פלסטיק? בבחירת חומר הגלם מתחשבים בין היתר במיקום השלט ובוחנים האם הוא צריך למשל להיות עמיד בתנאי מזג אוויר קשים (שמש וגשם).
  • פרופורציות – על השלט המואר להיות מאוזן מבחינה פרופורציונליות ולהתאים לגודל המבנה עצמו או לאזור הכניסה לבית העסק. שלט קטן מדי עלול להתפספס ושלט גדול מדי עלול לאיים.
  • צבעוניות – מומלץ לבחור גוונים נעימים ומזמינים, ולוודא שצבע הטקסט משתלב בחכמה עם צבע הרקע.
  • שפה עיצובית – אם כבר הכנתם בעבר שילוט לעסק שלכם, לסניפים אחרים לדוגמה, מומלץ שהשלט ידבר באותה השפה. כך הלקוחות הקבועים יידעו מיד שהגיעו למקום הנכון!
 
חברת השלט ייצרה אינספור שלטים מוארים עבור בתי עסק רבים מכל רחבי הארץ. לייעוץ והזמנת שלטים מוארים
צרו קשר: 050-5314696 או 02-6540832.