שלטי אותיות PVC

שלטים של אותיות עשויים מחומרי גלם שונים לרבות PVC. על ידי שלטי אותיות אלה כל שלט שתלוי מחוץ למשרד/חנות או קליניקה, יצליח להאיר את המבנה גם בשעות החשוכות בלילה, מה שיגדיל את החשיפה של כל אדם שעובר בסמוך, להתרשם מבית העסק גם כשאין בו פעילות. שילוט אותיות יגיע עם אותיות שהן בעומק ובגדלים שונים, בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם לאופי וסוג המבנה.

 האותיות שעל אותן השלטים נחתכות בחיתוך לייזר או על ידי מכונה מיוחדת שמעבדת שבבי שלטי אותיות בנויות. שלטי אותיות PVC הם למעשה שלטים בשילוב של אותיות תלת ממד שמצליחות להעביר את המסר בצורה חדשנית ומרשימה ולהציג את השם של העסק בעיצוב מודרני ומעורר השראה.

שלטי אותיות PVC יצליחו לתפוס את תשומת הלב ממרחק וכך ייתפס כשלט ייחודי ואפקטיבי. אפשר לייצר שלטי אותיות PVC בנויות במגוון עיצובים, גוונים ודוגמאות, לפי הטעם והצרכים האישיים של כל אחד וע"פ הדרישות של הלקוח.

שלטי אותיות PVC - שלטים שמאירים תמיד

כאמור, שילוט אותיות בולטות מיוצר ממנעד חומרי גלם לרבות פי וי סי (PVC) ולעיתים קרובות נעשה שימוש בתאורה של ניאון כשמעוניינים להאיר את האותיות הבולטות על גבי המבנה.

שלטים אלו מספקים תצוגה שהיא כל הזמן מרת כל הזמן ומושכת את העין של כל מי שנמצא בסמוך. שלטי אותיות בולטות הינה טכניקה ידועה ואפשר למצוא אותיות מתנוססות על  בתי עסק, משרדים, מרכזים מסחריים וכולי. את סוג השילוט הזה מייצרים בטכנולוגיית חיתוך בלייזר או במכונת עיבוד שבבי.

איך מייצרים שלטי אותיות PVC?

כיום, ייצור שלטי אותיות נהיה הרבה יותר קל, מהיר ועם רמת דיוק גבוהה. בזכות התפתחות הציוד והטכנולוגיה מגוון האפשרויות רב ושלטים שכוללים אותיות מותקנים בבתי קפה, מסעדות, ברשתות ביגוד, סופרים, משרדי עורכי דין, מרפאות, בחדרי כושר וכולי.

שלטי PVC הם שלטים עם אותיות תלת מימד שכוללות נפח ומאפשרות גם התקנת תאורה מבפנים או מאחור.

תהליך ייצורן הינו מורכב ורק איש מקצוע יוכל לייצר אותן. יש לבצע חיתוך דופן של האות לרצועה ברוחב שאותו מבקשים כמו לדוג' 10 ס"מ.

את הדופן מכופפים על ידי פן חשמלי או ברנר שייצור אות, לאחר הכיפוף מדביקים את הדופן לחזית הפרספקס שעובר כרסום על ידי רוטר ידני, לסגירה של האות ויצירה של בסיס חותכים תחתית פי וי סי מוקצף בעובי עשרה מ"מ, במידה והאות יותר גדולה מ – 19 מ”מ, לאותיות אלו אפשר יהיה להוסיף תאורת לד שהיא חסכונית ותבוא בגוונים שונים. שילוט אותיות מסוג זה הינו מבוקש מאוד ומותקן בחנויות רבות בחוץ כמו בתוך חנות שמוכרת אופניים, בחנות צעצועים, חנות למוצרי חשמל וכדומה.

שלטי אותיות PVC למשיכת תשומת לבכם

מאחר והתחרות על ליבו של כל צרכן הינה משמעותית, יש צורך בשימוש של כל מה שעשוי למשוך את תשומת הלב של הצרכן גם בזמן שהחנות או הקליניקה לא בפעילות. שימוש בשלטי אותיות PVC תלת מימד זאת הדרך המועילה ביותר למשוך את תשומת הלב של הלקוחות  ולהדהד בראשם של כל העוברים והשבים שיזכרו לבוא לקבל שירות במקום בשעת הצורך.

להזמנות, ייעוצים ושאלות נוספות בכל הקשור לשלטי אותיות PVC צרו עמנו קשר ונציגנו ייתנו לכם את השירות המקצועי ביותר.